Zdraviproradost.cz Zdraviproradost.cz

Tarot jako rádce na cestě životem

Mnozí lidé se domnívají, že karty slouží k výkladu budoucnosti. Tento koncept je ale platný jen v takovém případě, myslíme-li si, že jsme pouhé figurky na šachovnici svého života. Já věřím, že ačkoli jsme si pro daný život zde vybrali, že chceme některé věci zpracovat a prožít, tak forma, jakou nakonec vstoupí do našeho života a hlavně to, jak se k nim postavíme, je zcela na nás. Každý den, každou minutu, každým svým rozhodnutím jsme strůjci svého osudu, stvořitelé vlastního života.

Tarot je kreativní, hravý a hlavně moudrý pomocník na naší cestě skrze každodenní situace, ale i skrz zásadní momenty, které ho mohou změnit od základů. Je schopný nám rozkrýt příčiny opakujících se výzev či situací, poradit nám v partnerských vztazích, říci přínosy té které varianty, ocitneme-li se před nějakým důležitým rozhodnutím, odkrýt nám, co nás v životě brzdí, omezuje a v hlavní řadě, co s tím můžeme dělat! Je to úžasný nástroj pro ty, kteří chtějí vzít otěže svého života do vlastních rukou a sami na sobě pracovat.

Tarotu se věnuji již přes deset let, odjakživa ho pojímám jinak, než jaké je všeobecné povědomí. Tento přístup se ještě prohloubil během posledního roku, kdy jsem rozhodla ponořit hlouběji a více porozumět tomu, co nabízí, a začala jsem studovat tarotovou školu. 

Nabízím těm z Vás, kteří souzní s mým přístupem, kteří se potřebujete podívat pod roušku věcí, které se dějí ve Vašem životě a lépe je pochopit, kteří řešíte nějaké životní otázky a nebo na sobě chcete více pracovat.


Tisk stránky | Kontakt