Zdraviproradost.cz Zdraviproradost.cz

O nás

Během svého putování po peripetiích života jsme se mimo jiné naučili, že každý má nějaký svůj životní příběh. Někdo si vytyčí své cíle a sny, za kterými si cílevědomě kráčí, jiný zvolí sladkobolné snění v oblasti imaginární a celý život stráví jen nenaplněnou touhou. Ať ten či onen žijí příběhy svého života a myslí si, že vše je jasné, stálé a logické. Podobně jsme smýšleli i my, měli jsme po mnoho let stejnou práci, spokojenou rodinu a jasný názor na svět a mysleli jsme si, že to tak již zůstane, že s naším životem nemůže nic otřást.

Na životě je krásné, že když si myslíte, že je něco jasné, jisté a stálé, zcela to celé předělá, protože stále a neměnné znamená, že v tom není vývoj. A přesně takto jsem se postupem času naučili život chápat, jako učební stezku, na které člověk prodělává svůj vývoj, svou cestu vzhůru k vyšším cílům. Naučili jsme se příjímat, že život není řadou nahodilých událostí, ale že vše je výsledkem našich vlastních rozhodnutí, našeho vlastního hledání a tím jsme za něj přijali odpovědnost. Zároveň jsme v něm začali spatřovat veškeré neomezené možnosti, protože když si jej tvoříme sami, není se na koho zlobit, není koho vinit a je jen příležitost zkoušet, měnit a dělat rozhodnutí stále lépe.


Je úžasné, že pokud po něčem doopravdy toužíte a něco usilovně hledáte, dá se do pohybu celý vesmír vašemu přání na pomoc a proto si pokládáme za velikou čest, že jste závítali na naše stránky. Protože to znamená, že Vám třeba můžeme pomoci přesně tak, jak zrovna potřebujete. Možná Vám mohou být nápomocny naše životní zkušenosti, možná naše vědomosti z oblasti alternativní medicíny, které jsme na své pouti nasbírali a které stále doplěujeme. Možná Vám pomůže rada, jak je možné věci řešit jinak.
Vyrostli a žili jsme v období neustálého plánování, zejména pak budoucnosti, ve stresu a obavách. Měli jsme pocit, že vše musíme zvládnout a zapoměli jsme, nebo spíše jsme ani neuměli žít tady a teď. Už dopředu jsme se obávali změn, neboť jsme očekávali, že jsou většinou k horšímu. Vytvořili jsme si svůj životní standart, který nám více méně vyhovoval a nechtělo se nám nic měnit.


Na jaře roku 2003 jsme aktivně vstoupili do období změn. Opakovanými životními zkušenostmi jsme pochopili, že pokud se nezměníme zevnitř, naše potíže se buď vrátí, nebo se objeví jiné. Začali jsme změnou stravování a celkového přístupu k životu. Hmatatelné výsledky byly patrné již po půl roce našeho úsilí, dokázali jsme dostat pod kontrolu alergii naší dcery, se kterou si lékaři nedokázali poradit za 18 let jejího života. Ne nadarmo se říká, že učitel se vždy najde , když je žák připraven. Potkali jsme skvělé lidi, kteří nám pomohli najít naši životní cestu, přivedla nám je do cesty právě naše touha po změně a pátrání po odpovědích. S většinou z nich jsme v kontaktu i nadále. Práce sama na sobě nikdy nekončí, jen je s ní stále více a více legrace a život je čím dál tím větší dobrodružství. Čím více poodkrýváte roušku jeho tajemství, tím více hledíte v němém úžasu nad jeho kouzly. Nikdy nenastolíte dobré zdraví, když budete hovořit o své nemoci a myslet na ni.

A život nezměníte podle svých představ, pokud si myslíte, že to někdo udělá za Vás.A proto všichni hledající, všichni kdo chtějí být zodpovědní za svůj život, všichni kdo jsou ochotní ke změnám, všichni ti, kterým nestačí stav věcí jen tak jak to je a nebo Ti, kdož chcete odpovědi na své otázky, vítejte, vítejte na našich stránkách.


Tisk stránky | Kontakt